За весь період вакцинації мешканці Зимноводівської громади мали можливість зробити щеплення такими вакцинами: CoviShield (AstraZeneca), CoronaVac та Moderna.
💉Вакцина AstraZeneca розроблена Оксфордським університетом. Дозвіл на її використання дали Велика Британія, ЄС, Індія та Канада.
💉Вакцину CoronaVac від компанії Sinovac (КНР) уже схвалили 22 країни, серед яких, зокрема, Азербайджан, Бразилія, Туреччина, Китай, Чилі, Мексика.
За твердженнями фахівців, 💉вакцина Moderna від американської фармацевтичної компанії ефективна проти різних варіантів коронавірусу, зокрема проти більш контагіозного штаму «дельта».
Усі три вакцини схвалені Всесвітньою організацією охорони здоров’я.
180 мешканців Зимноводівської громади провакцинувалися вакциною CoviShield (AstraZeneca), 80 осіб – CoronaVac. За три дні 210 осіб зробили щеплення вакциною Moderna.
До кампанії з вакцинації населення проти COVID-19 долучилися сільський голова громади Володимир Гутник та працівники Зимноводівської сільської ради, які зробили щеплення.
Загальна вакцинація від Covid-19 уже довела свою ефективність в Ізраїлі, де рівень захворюваності людей, яким понад 60 років, знизився.
За оцінками ВООЗ, щоб зупинити передавання вірусу, імунітет має виробитися у 65 – 70% населення. Щеплення якнайбільшої кількості людей зупинить поширення коронавірусу і створить колективний імунітет. Що швидше ми його отримаємо, то раніше зможемо повернутися до звичного життя. Адже вакцинація є найкращим способом захистити себе від COVID-19.
☝ Нагадуємо, в амбулаторіях Зимноводівської громади є вакцини Moderna! Усіх охочих вакцинуватися просимо звертатися у пункти щеплень за попереднім записом.
📢 Отримати щеплення вакциною Moderna (США) можна щоденно, крім суботи і неділі, з 10:00 до 16:00 у пунктах щеплення:
✅ с. Зимна Вода, вул. М. Вовчка, 1 (амбулаторія);
✅ с. Суховоля, вул. Бічна Шкільна, 42-б (амбулаторія).
БЕРЕЖІМО СВОЄ ЗДОРОВ’Я ТА ЗДОРОВ’Я СВОЇХ БЛИЗЬКИХ!