Учора, 23 липня 2020 року, відбулося засідання 20-ї сесії Зимноводівської сільської ради VІІ демократичного скликання.
У роботі сесії взяли участь 22 депутати.
На засіданні були присутні в.о. старости Лапаївського старостинського округу Ярослав Заблоцький, начальник відділу освіти, молоді та спорту Ганна Холявка, директор КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Роман Гонсьор, працівники сільської ради та мешканці.
Сільський голова Зимноводівської ОТГ відзвітував про роботу Зимноводівської сільської ради з виконання плану соціально-економічного і культурного розвитку ОТГ за 1-ше півріччя 2020 року. Володимир Гутник розповів про реалізовані за цей період роботи за різними напрямами у селах громади, окреслив плани на майбутнє та актуальні проблеми сіл.
Особливу увагу сільський голова звернув на завдання з капітального будівництва у селах громади на друге півріччя 2020 року.
На сесії також розглянули інші питання порядку денного та звернення громадян.