1. Повна назва документа державного планування, що пропонується та стислий виклад його змісту:

Проект Внесення змін в генеральний план села Скнилів Зимноводівської сільської ради Пустомитівського району Львівської області.

Проект Внесення змін в генеральний план села Скнилів Зимноводівської сільської ради Пустомитівського району Львівської області розробляється з метою визначення основних принципів і напрямків планувальної організації та функціонального призначення території, формування системи громадського обслуговування населення, організації вулично-дорожньої та транспортної мережі, інженерного обладнання, інженерної підготовки і благоустрою, цивільного захисту території та населення від небезпечних природних і техногенних процесів, охорони навколишнього природного середовища , охорони та збереження культурної спадщини та традиційного характеру середовища історичних населених пунктів.

2)  Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування: Зимноводівська сільська рада Львівського району Львівської області (вул. Шухевича, буд. 83, с. Зимна Вода, Пустомитівського району, Львівської обл., 81110).

3) Розробник ПроектуВнесення змін в генеральний план села СкнилівДП ДІПМ «Містопроект» ;

Розробник СЕО – ТОВ «ТЕХНІЧНО-СТАНДАРТИЗАЦІЙНИЙ ІНСТИТУТ»;

4) Передбачувана процедура громадського обговорення:

а) згідно зі ст. 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» громадське обговорення проекту документа державного планування та Звіту про стратегічну екологічну оцінку розпочато з _23.07.2021_р., та триватиме до 25.08.2021 р. включно. Строк громадського обговорення-30 днів з дня оприлюднення повідомлення;

Дата, час і місце проведення запланованих громадських слухань:

26.08.2021 року о 11:00, Зимноводівська сільська рада Львівського району Львівської області (вул. Шухевича, буд. 83, с. Зимна Вода, Львівський р-н, Львівської обл., 81110, тел. 295-22-07).

б) громадськість в межах строку громадського обговорення має право подати в письмовій формі (в тому числі в електронному вигляді) зауваження та пропозиції до проекту ДДП та Звіту про стратегічну екологічну оцінку.

Ознайомитись з Проектом Внесення змін в генеральний план села Скнилів Зимноводівської сільської ради Пустомитівського району Львівської області та Звіту про стратегічну екологічну оцінку можна за адресою: приміщення Зимноводівської сільської ради, відділ містобудування, архітектури та ЖКГ (вул. Шухевича, буд. 83, с. Зимна Вода, Львівський р-н, Львівської обл., 81110, тел. 295-22-07).

Розпорядником інформації щодо стану довкілля та інформації пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується Генерального плану території та Звіту про стратегічну екологічну оцінку є Зимноводівська сільська рада.

5) Проведення транскордонних консультацій щодо проекту детального плану не передбачено.

Zapyska_Sknyliv_Tom-1 Zmina 2021

Зимноводівська сільська рада оголошує про проведення громадських слухань, які відбудуться 26.08.2021 року об 11.00 щодо врахування громадських інтересів під час обговорення «Проекту внесення змін в генеральний план села Скнилів Зимноводівської сільської ради Пустомитівського району Львівської області» та Звіту про стратегічну екологічну оцінку.

1. Мета заходу – визначення основних принципів і напрямків планувальної організації та функціонального призначення території;
  2. Підстава розроблення – розпорядження Пустомитівської районної державної адміністрації № 184 від 28.03.2019 р., рішення сесії Зимноводівської сільської ради № 276 від 28.05.2019 р;
  3. Замовник-Зимноводівська сільська рада;
  4. Розробник ГП – ДП ДІПМ «Містопроект»;
  5. Розробник звіту СЕО – ТОВ «ТЕХНІЧНО-СТАНДАРТИЗАЦІЙНИЙ ІНСТИТУТ»;
  6. Місце для ознайомлення – приміщення сільської ради, с. Зимна Вода  вул. Шухевича, 83 (тел. 295-77-86);
  7. Термін подання пропозицій та зауважень – 30 днів з дня виходу оголошення;
  8. Громадські обговорення відбудуться – в приміщенні актового залу Зимноводівської сільської ради;
  9. Графічні матеріали та Звіт про стратегічну екологічну оцінку розміщено в приміщенні сільської ради та на офіційному сайті.