1. Повна назва документа державного планування, що пропонується та стислий виклад його змісту:

Проект Внесення змін в генеральний план села Скнилів Зимноводівської сільської ради Пустомитівського району Львівської області.

Проект Внесення змін в генеральний план села Скнилів Зимноводівської сільської ради Пустомитівського району Львівської області розробляється з метою визначення основних принципів і напрямків планувальної організації та функціонального призначення території, формування системи громадського обслуговування населення, організації вулично-дорожньої та транспортної мережі, інженерного обладнання, інженерної підготовки і благоустрою, цивільного захисту території та населення від небезпечних природних і техногенних процесів, охорони навколишнього природного середовища , охорони та збереження культурної спадщини та традиційного характеру середовища історичних населених пунктів.

2)  Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування: Зимноводівська сільська рада Львівського району Львівської області (вул. Шухевича, буд. 83, с. Зимна Вода, Пустомитівського району, Львівської обл., 81110).

3) Розробник ПроектуВнесення змін в генеральний план села СкнилівДП ДІПМ «Містопроект» ;

Розробник СЕО – ТОВ «ТЕХНІЧНО-СТАНДАРТИЗАЦІЙНИЙ ІНСТИТУТ»;

4) Передбачувана процедура громадського обговорення:

а) згідно зі ст. 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» громадське обговорення проекту документа державного планування та Звіту про стратегічну екологічну оцінку розпочато з _23.07.2021_р., та триватиме до 25.08.2021 р. включно. Строк громадського обговорення-30 днів з дня оприлюднення повідомлення;

Дата, час і місце проведення запланованих громадських слухань:

26.08.2021 року о 11:00, Зимноводівська сільська рада Львівського району Львівської області (вул. Шухевича, буд. 83, с. Зимна Вода, Львівський р-н, Львівської обл., 81110, тел. 295-22-07).

б) громадськість в межах строку громадського обговорення має право подати в письмовій формі (в тому числі в електронному вигляді) зауваження та пропозиції до проекту ДДП та Звіту про стратегічну екологічну оцінку.

Ознайомитись з Проектом Внесення змін в генеральний план села Скнилів Зимноводівської сільської ради Пустомитівського району Львівської області та Звіту про стратегічну екологічну оцінку можна за адресою: приміщення Зимноводівської сільської ради, відділ містобудування, архітектури та ЖКГ (вул. Шухевича, буд. 83, с. Зимна Вода, Львівський р-н, Львівської обл., 81110, тел. 295-22-07).

Розпорядником інформації щодо стану довкілля та інформації пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується Генерального плану території та Звіту про стратегічну екологічну оцінку є Зимноводівська сільська рада.

5) Проведення транскордонних консультацій щодо проекту детального плану не передбачено.

Zapyska_Sknyliv_Tom-1 Zmina 2021

ОГОЛОШЕННЯ про проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час обговорення «Проекту внесення змін в генеральний план села Скнилів Зимноводівської сільської ради Пустомитівського району Львівської області» та Звіту про стратегічну екологічну оцінку

     Зимноводівська сільська рада оголошує про проведення громадських слухань, які відбудуться 26.08.2021 року об 11.00 щодо врахування громадських інтересів під час обговорення «Проекту внесення змін в генеральний план села Скнилів Зимноводівської сільської ради Пустомитівського району Львівської області» та Звіту про стратегічну екологічну оцінку.

  1. Мета заходу – визначення основних принципів і напрямків планувальної організації та функціонального призначення території;
  2. Підстава розроблення – розпорядження Пустомитівської районної державної адміністрації № 184 від 28.03.2019 р., рішення сесії Зимноводівської сільської ради № 276 від 28.05.2019 р;
  3. Замовник-Зимноводівська сільська рада;
  4. Розробник ГП – ДП ДІПМ «Містопроект»;
  5. Розробник звіту СЕО – ТОВ «ТЕХНІЧНО-СТАНДАРТИЗАЦІЙНИЙ ІНСТИТУТ»;
  6. Місце для ознайомлення – приміщення сільської ради, с. Зимна Вода  вул. Шухевича, 83 (тел. 295-77-86);
  7. Термін подання пропозицій та зауважень – 30 днів з дня виходу оголошення;
  8. Громадські обговорення відбудуться – в приміщенні актового залу Зимноводівської сільської ради;
  9. Графічні матеріали та Звіт про стратегічну екологічну оцінку розміщено в приміщенні сільської ради та на офіційному сайті.