Мирні студенти з прапором України, люди в касках, почесна варта з квітами на честь загиблих Героїв і зі щитами, мішки, бочки, шини на сцені – за таким дійством спостерігали 21 лютого глядачі в Народному домі с. Суховоля.
Вечір-реквієм «У прірву ночі чийсь зойк летить» переніс усіх присутніх на Майдан, де 7 років тому українці творили історію Революції Гідності. Розпочався захід піснею «Пливе кача по Тисині», що стала гімном за невинно убієнними активістами Євромайдану.
Не маємо права забути жодного загиблого на Майдані. На вечорі прозвучало ім’я кожного, хто віддав своє життя за волю, за право бути Українцем і за свою Батьківщину. Полеглих Героїв вшанували хвилиною мовчання.
Молитву за Героїв зачитав о. Ігор Головчак, парох парафії Св. Івана Богослова УГКЦ с. Суховоля.
Зворушливі поезії декламували Софійка Васьків, Григорій Ходинчак.
З піснями, які нікого не залишили байдужим, виступили Марія Майгер, Софія Романко, Наталя Лутчин, Христина Юрчишин та Ігор Шкурпіта.
Вшанувати пам’ять Героїв Небесної Сотні в Суховолю приїхали гості з с. Лапаївка: дует «Дві ягідки» та Галина Шиняєва.
Бойовий настрій, козачий запал і спортивний гарт продемонстрували вихованці школи бойового гопака «Вовк» (керівник – Павло Калита).
Ведуча заходу – Соломія Ковалик. До організації вечора долучився Конгрес Українських Націоналістів (керівник – Тарас Владиш).
Із закликом не забувати подвиг Героїв Революції Гідності звернувся сільський голова Зимноводівської територіальної громади Володимир Гутник. Наш обов’язок – пам’ятати про ці буремні й доленосні для України події, що відбулися в лютому 2014 року, шанувати Героїв, які втримали тоді Майдан від остаточної зачистки та зберегли Україну, і працювати для майбутнього нашої країни.
Мешканець с. Суховоля Ярослав Коржинський, який неодноразово їздив на Майдан за покликом серця, поділився спогадами про цей важкий період для українців, що боронили свою державу. Пан Ярослав згадував барикади, активну молодь, яка не здавалась і, попри все, готова була йти до кінця, а також старших, які в міру сил допомагали на Майдані. Серед учасників Революції Гідності було й чимало суховільчан.
Староста Суховільського старостинського округу Володимир Залізний подякував усім мешканцям села Суховоля і гостям, що завітали на вечір-реквієм і вшанували загиблих Героїв Небесної Сотні.
Ця трагічна сторінка в житті нашої країни залишиться в історії України, а пам’ять про Героїв Небесної Сотні повсякчас житиме у серцях українців.