16 вересня  2021 року о 15:00 в актовій залі Зимноводівської сільської ради відбудеться

XII СЕСІЯ сільської ради VІІI демократичного скликання.

ПРОЕКТ                                                ПОРЯДОК  ДЕННИЙ

1. Про роботу комісії з питань соціально-економічного розвитку та інвестицій по взаємодії з підприємствами, підприємцями та громадянами з вирішення проблем соціально-економічного розвитку території ОТГ.

(Л. Ванькович,  І. Лозинський)

1. Про надання матеріальних допомог.

(гот. і доп. Н. Безпалюк)

1. Про схвалення  договору про співробітництво територіальних громад у формі спільного фінансування (утримання) комунального закладу Пустомитівської міської ради «Інклюзивно- ресурсний центр».

(гот. і доп. І. Терлецька, Н. Гудима)

1. По затвердження Програми  підтримки  обдарованої  учнівської  молоді Зимноводівської  територіальної  громади.

(гот. і доп. І. Терлецька, Н. Гудима)

1. Про створення наглядової ради закладів освіти Зимноводівської територіальної  громади.

(гот. і доп. І. Терлецька, Н. Гудима)

1. Про затвердження  результатів  конкурсу  на  створення  логотипу Зимноводівської  територіальної  громади.

(гот і доп. Г. Пахольчук, Н. Гудима)

1. Про затвердження положення про умови надання платних послуг, затвердження розрахунку та тарифів на платні послуги Центру надання соціальних послуг Зимноводівської сільської ради Львівського району Львівської області  на 2021р.

(гот. і доп. В. Луник)

1. Про затвердження проектно-кошторисної документації по проекту «Будівництво каналізаційних мереж по вул. Зимноводівська, вул. Теліги та частини вул. Сірка в с. Зимна Вода».

(гот. і доп. В. Щирба,  А. Грицько)

1. Про затвердження перерахованої проектно-кошторисної документації по проекту «Будівництво ЗОШ I-III ступеня в с. Суховоля Городоцького району Львівської області».

(гот. і доп. В. Щирба,  А. Грицько)

1. Про виготовлення детального плану території паркової  зони від вул. Львівської  с. Зимна Вода до с. Конопниця  Львівського району Львівської області.

(гот. і доп. В. Щирба,   А. Грицько)

1. Про виготовлення детального плану території по вул. Галицькій, що примикає до річки в с. Холодновідка Львівського району Львівської області (камінь).

(гот. і доп. В. Щирба,   А. Грицько)

1. Про затвердження проекту внесення змін до детального плану території за Кільцевою дорогою в межах Західного обходу м. Львова, залізниці Львів-Мостиська, земель садівничого кооперативу «Дари природи» та проектованої дороги в с. Зимна Вода.

(гот. і доп. В.Щирба,   А. Грицько)

1. Про затвердження проекту внесення змін до «Детального плану території житлової забудови кварталу К-1 в с. Скнилів Пустомитівського району Львівської області» в районі вулиць Чорновола та С. Бандери.

(гот. і доп. В. Щирба,  А. Грицько)

1. Про затвердження детального плану території в межах вул. Нечуя Левицького від вул. Полуботка до вул. Г. Чупринки, та автодороги Західний обхід м. Львова в с. Зимна Вода.

(гот. і доп. В. Щирба,   А. Грицько)

1. Про затвердження детального плану території в межах вулиць Озерної та Левка Лук’яненка в с. Холодновідка Львівського району львівської області.

(гот. і доп. В. Щирба,  А. Грицько)

1. Про затвердження детального плану території в межах вул. Полуботка та вул. Лугової в с. Холодновідка Львівського району Львівської області.

(гот. і доп. В. Щирба,   А. Грицько)

1. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки комунальної власності на території Зимноводівської територіальної громади Львівського району Львівської області (дачі АТО).

(гот. і доп.  Б. Мороз, Л. Нагурський)

1. Про виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 1,96 га комунальної власності для будівництва Скнилівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад».

(гот. і доп. Б. Мороз , Л. Нагурський)

1. Про виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування будівель закладів освіти по вул. Шевченка в с. Скнилів (стара школа).

(гот. і доп. Б. Мороз, Л. Нагурський)

1. Про виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки земель загального користування по вул. Шевченка в с. Скнилів (обслуговуванння існуючого дитячого майданчика).

(гот. і доп. Б. Мороз, Л. Нагурський)

1. Про виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування об’єктів рекреаційного призначення по вул. Шевченка в с. Скнилів (парку біля церкви).

(гот. і доп. Б. Мороз, Л. Нагурський)

1. Про виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування об’єктів туристичної інфраструктури та закладів громадського харчування по вул. Городоцькій, 12 в с. Зимна Вода для передачі її в оренду ТзОВ «Цитадель Плюс».

(гот. і доп. Б. Мороз, Л. Нагурський)

1. Про виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки земель загального користування по вул. Полуботка в с. Холодновідка (для обслуговування дитячого, фізкультурного, багатофункціонального спортивного та інших майданчиків).

(гот. і доп. Б. Мороз , Л. Нагурський)

1. Про погодження меж земельної ділянки по вул. Нечуя Левицького в     с. Зимна Вода, що належить Зуб Ярославу Євстаховичу.

(гот. і доп. Б. Мороз, Л. Нагурський)

1. Про погодження меж земельної ділянки по вул. Теліги в с. Зимна Вода, що належить Гричан Ользі Онуфріївні.

(гот. і доп. Б. Мороз, Л. Нагурський)

1. Про поновлення договору оренди земельної ділянки для будівництва і обслуговування будівель торгівлі  по вул. Козацькій, 1 в с. Скнилів, укладеного із гр. Сковрон Раїсою Володимирівною.

27. Різне.